Активісти Майдану намагалися розігнати мітинг під МВС

29 мая 2014, 13:46
4
65

Біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України відбувся конфлікт між учасниками мітингу і невідомими молодими людьми

Біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України відбувся конфлікт між учасниками мітингу , організованого ініціативною групою родичів українців , загиблих під час протистоянь з 22 січня по 27 травня і невідомими молодими людьми , назвавши активістами Майдану. Спочатку вони влаштували словесну перепалку з учасниками акції через спалення опудала , що зображує міністра внутрішніх справ Арсена Авакова . У ході конфлікту опудало загасили , проте молоді люди продовжили суперечку з протестуючими , доводячи, що не бачили нікого з знаходяться на Майдані. Також одні з назвалися активістом Майдану почав заявляти , що нинішнє керівництво силових відомств у тому числі міліції і РНБО - легально . В учасників акції забрали металеві бочки , які ті використовували як барабани. При цьому ніхто з представників МВС до учасника акції не вийшов.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,Киев,события
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.