Зустріч з виборцями

29 апреля 2014, 23:34
0
1156

Зустріч із виборцями

28 квітня я вкотре зустрівся з виборцями Солом’янського району. Після зустрічі, ще раз переконався, що люди вчергове змогли суб'єктивно оцінити як мої особистісні якості, так і  особливості моєї програми.

Під час зустрічі я окреслив найголовніші моменти: розповів про себе та ознайомив виборців зі своїм планом дій як депутата, пояснив, як збираюсь налагоджувати зв’язок між владою та територіальною громадою Солом’янки.

Вважаю надзвичайно важливим також зазначити і той факт, що у ході зустрічей були сформовані накази виборців – документи, які згідно зі ст. 17 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» та відповідно до ЗУ « Про місцеве самоврядування в Україні», тому я маю за мету вжити відповідних заходів щодо вирішення ряду нагальних проблем виборців вже до кінця поточного року.

Шановні мешканці 52 округу Солом'янського району! Зустрічі такого формату відбуваються щоденно. З інформацією про місце і час зустрічей Ви маєте можливість ознайомитися на прибудинкових дошках оголошень.

У нас є надія та віра на гідне життя. Не будьте байдужими!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.