В Дніпровському районі почався масовий підкуп виборців

14 апреля 2014, 10:31
0
185
В Дніпровському районі почався масовий підкуп виборців

Нещодавно були зафіксовані перші спроби підкупів мешканців району. Про це розповіли «Дніпровцю» самі жителі Дніпровського району.


Сьогодні були зафіксовані перші спроби підкупів мешканців району. Про це розповіли «Дніпровцю» самі жителі Дніпровського району. За словами жителів, невідомі ходять по квартирах виключно пенсіонерів та інвалідів, пропонуючи грошові винагороди або продуктові набори на вибір, в обмін на заповнену карку з особистими даними та обіцянку проголосувати за невідомого жителям кандидата.

«Схожа ситуація була на минулих виборах. Коли кандидати почали масовий підкуп виборців.» - ділиться спогадами Сергій Петрович, мешканець ДВРЗ. 

«Хочу сказати що ситуація в країні змінилась, змінились люди, ми почали вірити в краще майбутнє, почали вірити в порядність і чесність. Ми, мешканці Дніпровського району, представники громади, не дозволимо на цих виборах здійснювати підкуп мешканців і про будь-які подібні випадки будемо інформувати правоохоронні органи, Службу безпеки України та Прокуратуру» - додав Сергій Петрович. 

У відповідності до Кримінально-процесуального кодексу, підкуп виборців карається позбавленням волі терміном від 2 до 5 років. 

Нагадаємо, Київська міська виборча комісія постановила оголосити про початок виборчого процесу позачергових виборів мера Києва та депутатів Київради з 5 квітня 2014 року. Про це йдеться у відповідній постанові міськвиборчкому, опублікованій на офіційному сайті Київради.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.