Що зараз відбувається у політикумі?

29 января 2014, 11:09
0
345

На побутовому прикладі поясню події, які відбуваються в країні

 Є двоє людей, які принципово конфліктують між собою, бо один із двох порушує права іншого. Під час чергових з'ясувань стосунків той, хто порушує права іншого, розбив скло у свого опонента. Скло падало і порізало опоненту руки. У підсумку, конфлікт ще більше загострився. Тоді той, який порушував права іншого і розбив скло, щедро повідомляє, що готовий купити нове скло і навіть оплатити лікування порізаних рук. Але за умови, що інша сторона перестане висувати претензії, до цього порушника. Скло і порізані руки – це закони 16 січня і кровопролиття на Грушевського та в інших місцях.

 

Влада хоче, вирішивши конфлікт навколо ідіотського голосування за злочинні закони, змусити український народ відмовитися від усіх інших претензій до самої влади.

 

Той, хто розбив скло повинен поставити скло на місце і полікувати пораненого. Але це ніяк не впливає на загальний конфлікт. Проблеми між тими двома (один з яких порушує права іншого) залишаються тими самими. Можна скільки завгодно бити і вставляти скло, але це нічого не змінить, поки не буде змінено основу стосунків.

 

Вимоги у народу прості і зрозумілі: зміна системи влади, підготовка і проведення чесних виборів Парламенту і Президента. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.