Запропонував підпорядкувати Беркут напряму ЖЕКам

11 декабря 2013, 12:14
0
311

Запропонував змінити структуру Беркуту і підпорядкувати його напряму ЖЕКам.

Оскільки влада щоразу пояснює дії Беркута необхідністю зачистити центр Києва від мітингувальників для проведення благоустрою, то я пропоную підпорядкувати Беркут не Міністерству внутрішніх справ, а безпосередньо ЖЕКам.

 

Як відомо, в Управлінні київського МВС заявляли, що силовий розгін мітингувальників з Майдану Незалежності в ніч на 30 листопада був проведений для забезпечення проїзду техніки та робіт з підготовки до новорічних свят. А штурм позицій протестувальників на Майдані Незалежності (вночі з 10-11 грудня) Міністерство внутрішніх справ пояснило необхідністю проведенням «заходів з благоустрою території».

 

В діях нашої влади немає ні здорового глузду, ні логіки. І моя пропозиція точно підійде В. Януковичу, щоб хоч якимось чином виправдати дії Беркуту і надати їм «важливого соціального значення». 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.