На Московській площі руйнують історичний будинок

27 ноября 2013, 09:48
0
146

На Московській площі, на просп. Голосіївському, 30, знищується будинок початку ХХ ст..

На даний момент вже знищено два поверхи, залишився перший та частина другого.

Перше, що я зробив – це звернувся до голови КМДА О.Попова з вимогою терміново надати доручення відповідним службам вирішити питання щодо припинення руйнування, як це не прикро, але вже від залишків історичної будівлі на просп. Голосіївському, 30 в Голосіївському районі м. Києва. Надалі розбиратимусь із тим, на яких підставах та за чиїми дозволами руйнують історичну будівлю та чи має вона статус пам’ятки.

Цей будинок є одним з небагатьох будинків, які залишилися в районі Деміївки від історичної забудови. 

Але де там забудовникам і приїжджій владі зрозуміти біль та відчай киян від руйнування таких старих будинків, які є душею та окрасою району. Для них такі будинки є лише сороміцькою халупою, на земельній ділянці якої краще звести скляний хмарочос, щоб заробити грошей і замаскувати всю цю злочинну аферу як роботу над покращенням життя і розвитком міста. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.