У Музеї Т. Шевченка ресторану не буде, але буде 2 кафе

5 ноября 2013, 14:51
0
160

У техніко-економічних покажчиках плану реконструкції комплексу Національного музею Т.Шевченка зазначається, що на нульовому поверсі музею...

У техніко-економічних покажчиках плану реконструкції комплексу Національного музею Т.Шевченка зазначається, що на нульовому поверсі музею, який планує створити замовник реконструкції, розміщуватимуться кафе на 40 посадочних місць, а другий об’єкт харчування на 35 посадочних місць відкриють на першому поверсі музею.

Але згідно із відкритим листом Міністра культури Л. Новохатько, в котловані, виритому на подвірні музею, який в перспективі перетвориться на нульовий поверх, розміщуватиметься гардероб, санвузли для відвідувачів та вентиляційне обладнання, а про кафе там взагалі не йдеться.

Інформація представлена на сайті Міністерства культури грубо суперечить затвердженому плану реконструкції Музею.

Розбіжність версій наштовхує мене на роздуми щодо рівня обізнаності та кваліфікації або фахівців Музею, які готували текст для міністра, або розробників плану реконструкції. Я впевнений, що до конфлікту двох версій призвело кулуарне прийняття рішення по будівництву. Крім того, я допускаю, що влада планує приховати деякі його деталі.

Тому я звернувся до прем’єр-міністра М.Азарова та Генеральної прокуратури України з проханням терміново втрутитись в ситуацію, що відбувається в Національному музеї ім. Т.Шевченка напередодні відзначення 200-річча від Дня народження корифея української культури.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.