Рошен, РФ та інші антиєвроінтеграційні провокації Росії

9 сентября 2013, 07:32
0
630

Досвід Вірменії показав, що спроба втримати держави-сателіти під своїм контролем для Росії не жарт і вона готова, образно кажучи, не лише «викручувати руки» країнам-партнерам, а й «проламувати черепи»

Поширена інформація в ЗМІ про те, що російська сторона вважає, що кошти, виплачені Росією Україні за 15 років у якості митних платежів за оформлення вантажів, що надходять до Криму для ЧФ, стягувалися Україною «без юридичних підстав» - це черговий елемент політично-економічної війни з Росією.

Росія і далі запускатиме безглузді та безперспективні інформативні бомби з метою дестабілізувати ситуацію в Україні і створити в ній прошарок політиків, у яких нібито з’являться підстави виступати за відмову від євроеінтерграції і вступити до Митного союзу.

Досвід Вірменії показав, що спроба втримати держави-сателіти під своїм контролем для Росії не жарт і вона готова, образно кажучи, не лише «викручувати руки» країнам-партнерам, а й «проламувати черепи».

Загроза розв’язати війну у Вірменії, один з таких прикладів. В порівнянні з ним, блокування «Рошена» чи погрози стягнути гроші за «неправильне» мито просто дрібниця.

Українцям же треба лише переконатися, що Україна не тільки не Росія, а й не Вірменія, і послідовно рухатися в євронапрямку, незважаючи на інформаційні провокації, підтвердивши відому істину: «собаки гавкають, а караван іде».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.