У мене вкрали автомобіль

6 сентября 2013, 07:12
0
1414

У мене вкрали автомобіль, який свого часу захищав від забудовників вхід до Гостинного двору.

Саме тому я звернувся до начальника Подільського РУ ГУМВС України в м. Києва з заявою про викрадення мого майна з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 5 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене в особливо великих розмірах).

Мені стало відомо про зникнення мого майна, а саме: вантажного автомобіля ГАЗ-53 з району Контрактової площі у м. Києві. Вантажівка знаходилася там як нерухоме обладнання для проведення мистецьких акцій на захист пам’ятки – будівлі Гостинного двору. До свого зникнення автомобіль знаходився на вулиці Костянтинівській, на протилежному боці від будинку №1/2, безпосередньо біля фонтану Самсон.

Майно народного депутат є недоторканим. Цей автомобіль є моєю власністю, і правоохоронники знали про це. Тож підозрюю, що дана подія не могла пройти без відома міліції.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.