Не розумію для кого сенсація, що В.Кличко балотуватиметься в Президенти

14 августа 2013, 13:13
0
920

Це «сенсація» з сивою бородою.

Дзвонять журналісти і просять прокоментувати "сенсацію", як «Батьківщина» ставиться до того, що В. Кличко в Мексиці заявив, що буде балотуватися в Президенти?


Нагадаю, В. Кличко, А. Яценюк і О. Тягнибок ще навесні заявили, що будуть висувати об’єднану кандидатуру в Президенти лише в тому випадку, коли вибори пройдуть в один тур. За нинішнім законом турів буде 2. Тож, зрозуміло, що в першому турі висунуться усі лідери опозиційних партій, а в другому – уся опозиція і увесь український народ підтримає того кандидата, який переможе В. Януковича.

Нагадаю, що ще влітку кандидатом в Президенти «Батьківщина» офіційно висунула Юлію Тимошенко, адже нинішнє законодавство дозволяє їй балотуватися.

Дуже хотів би, щоб у другий тур президентських виборів вийшли Ю. Тимошенко і В. Кличко. Тоді можна буде сказати, що опозиція перемогла вже в першому турі ))).
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.