Зараз може відбутися позачергова сесія Київради

5 августа 2013, 08:40
0
635

…хоча це повністю суперечить законам.

Зараз Попов зібрав у себе кілька десятків провладних депутатів. Я не виключаю ситуацію, що він уже отримав добро з Банкової на проведення нелегітимної сесії Київради на кшталт тієї, що свого часу провела частина провладних депутатів ВРУ у приміщенні на Банковій.

 

Безумовно, така сесія без офіційного попередження, без ЗМІ, без кворуму, не може бути законною, але нинішня влада, яка чинить беззаконня, спокійно може порушити закон знову, оскільки карні інструменти в Україні не діють стосовно тих, хто отримав «позволям» від перших осіб держави.

 

Опозиція не заперечує проти того, щоб Попов збирав свою більшість і консультувався із нею. Але ми категорично проти того, щоб порушувалися закони та ігнорувалися права громади. Якщо справді Попов незаконно і обманним шляхом проведе сесію, це не лише остаточно зруйнує місцеве самоврядування в країні, але й зробить самого Попова тривіальним кримінал ним злочинцем.

 

Я звертаюся до депутатів Київради від більшості, до керівництва КМДА та до керівництва країни з проханням уникати незаконних дій та не напружувати і без того загострену ситуацію в Києві.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.