Підказка Януковичу про що поговорити з Путіним в день 1025 річниці Хрещення

26 июля 2013, 10:47
0
520

Росія має повернути мощі Св.Володимира

У Росії треба вимагати повернення мощей князя Володимира, які були знайдені у 1635 році митрополитом Петром Могилою під час розкопок фундаментів Десятинної церкви.

 Я в день святкування 1025-річчя хрещення України-Русі публічно звертаюся до Президента України В. Януковича з вимогою під час зустрічі з Президентом Росії та керівництвом Російської Православної Церкви вимагати повернення Києву тлін князя Володимира, як велику історичну, культурну і духовну цінність для нашої держави. 

Першопочатково знайдені Петром Могилою мощі князя Володимира знаходилися в Успенському соборі Києво-Печерської лаври. У XVI ст.. частина решток мощей опинилася в Росії, інша частина була вивезена до Росії у 1939 році. Таким чином, тепер всі відомі рештки мощей князя Володимира знаходяться в Росії.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.