Кому належить «недоторканий» тротуар біля ВРУ?

7 мая 2013, 13:35
0
935

Звернувся до «Київзему» з вимогою надати інформацію про те, кому належить тротуар біля будівлі Парламенту на вулиці Грушевського, 5.

Як відомо, пройти чи проїхати по тротуару повз Парламент, можна лише пред’явивши відповідні дозвільні документи. Це єдиний тротуар в Україні, на який суворо не допускаються сторонні особи, якими є практично всі громадяни України та іноземці, окрім невеликого числа нардепів, їхніх помічників та акредитованих журналістів. Тепер ним заборонили рухатися велосипедами.

Дожилися до того, що у власній країні, і рідному місці нам диктують, де нам можна ходити, а де ні. Парламент перетворили у недоторкану «республіку», де мають право ходити і роз’їжджати лише недоторкані нардепи.  

Впевнений, що відповідна заборона з’явилася не з волі нардепів. Вважаю, що це провокація з боку влади, здійснена з метою дискредитації Парламенту. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.