У туалетах поїздів встановлять камери стеження?

30 апреля 2013, 11:19
0
1599

Нагадаю заяву «Укрзалізниці» про те, що з 1 червня 2013 року у всіх швидких поїздах, які належать «Укрзалізниці», користування туалетом та умивальником планується зробити платним.

На такі зміни, за словами «Укрзалізниці», вона змушена піти через звинувачення її у забрудненні навколишнього середовища фекаліями, які лунають від Державної екологічної інспекції України.

Абсурд дій влади очевидний, вона готова прикриватися будь-чим, навіть рішенням інспекції про недосконалу роботу «Укрзалізниці» в туалетній сфері, аби викачувати із українців, нові і нові гроші. «Дай одне сольдо і Україна не смердітиме!», - говорить нам «Укрзалізниця», наповнюючи свої кишені. До такого цинізму не додумувався ніхто. Уявіть собі, що в Україні запровадять плату за користування туалетами для відвідувачів ресторанів, для постояльців в готелях, для співробітників в офісах. Якщо піти таким шляхом, то туалетний бізнес стане найприбутковішим, а його власники озолотяться.

 Якщо із якоїсь причини, по халатності чи навмисно, вартість користування туалетом і умивальником не була включена у вартість послуг, які надає залізничний чи авіаперевізник, то вони мають бути включені туди терміново. Тому я звернувся до «Укрзалізниці» з вимогою оприлюднити складовий тариф вартості проїзду потягом української залізниці.

 Адже завтра із нас почнуть вимагати гроші за освітлення в купе, за роботу провідника та за панораму за вікном. А чому ні? В деяких готелях номер з хорошим пейзажем коштує дорожче ніж з поганим.

 За попередньою інформацією, вартість користування туалетом буде коливатися від 1 до 2 грн., залежно від мети. Для того, щоб контролювати, що саме роблять відвідувачі у вбиральні, виходячи з різних цін на різні дії, «Укрзалізниці», певно, треба буде встановити камери стеження в туалетах, щоб ніхто, не доведи Господи, заплативши за умивальник, не сів на унітаз. Думаю, що Азарову треба особисто розібратися із фокусами, які викидають структури підлеглі його Міністерству транспорту.

 Вхід в туалет буде здійснюватися за допомогою жетонів. Жетони можна буде придбати у провідника або в касі вокзалу. Також для пасажирів, які подорожують на далекі відстані, будуть доступні безлімітні «туалетні» абонементи. Але цим абонементом пасажир зможе скористатися тільки один раз на годину. Вартість безлімітних абонементів поки невідома.

Що робитимуть ті пасажири, які придбають абонемент, але у кого природна потреба виникне через 50 хв. поки не зрозуміло.

Звернувся до Державної інспекції України з питань захисту справ споживачів і Генпрокуратури з проханням перевірити законність дій «Укрзалізниці» щодо спроби запровадження плати за користування туалетом в поїздах, які на мою думку, здійснюються з метою порушення прав громадян і отримання безпідставного зиску.


 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.