По сесійній залі Парламенту ходитимуть офіціантки?

29 апреля 2013, 14:02
0
674

Замість того, щоб відмовитися від пільг – від чаю, який під час засідань ВРУ приносять лише представникам Президії Парламенту, Апарат ВРУ пропонує ...

розширити штат працівників, які будуть носити напій кожному нардепу, та збільшити кошторис Парламенту при формуванні Держбюджету.

 Таку відповідь отримав від Апарату ВРУ на своє звернення до голови ВРУ В.Рибака з вимогою надати доручення відповідним службам розносити чай під час засідань ВРУ не лише в Президію Парламенту, а й нардепам в сесійну залу. Звернення носило іронічних характер.

 Наразі в кошторисі ВРУ передбачено закупівлю чаю лише для трьох нардепів Президії ВРУ, а для реалізації моєї «насмішливої» пропозиції потрібно лише його збільшення. Я вже уявляю цю картинку, коли по сесійній залі Парламенту ходять офіціантки в білих фартушках… Але це як на мене не нормально.

 Я розумію потребу людей, які ведуть засідання, зволожити горло. Але за шість років депутатства у Київраді я не стикався із тим, щоб в Президію О. Довгому чи Г.Герезі приносили чай, навіть враховуючи всю одіозність влади Київради. Натомість кожен депутат мав можливість поставити собі на робоче місце пляшку води. Можливо, і керівникам Парламенту треба піти тим же шляхом. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.