Час вимагає термінового створення Анти-Кабміну-Азарова

19 апреля 2013, 14:03
0
981

Звіт Прем’єр-міністра України М. Азарова перед депутатами ВРУ показав, що поки всі українці, незважаючи на чітке розуміння бездарності Уряду і його злочинності, не можуть від нього позбавитися.

Що більше слухаю брєд М. Азарова, то більше переконуюсь в терміновій необхідності створення Анти-Кабміну-Азарова, де працювали б антиміністри, які з часом стали б реальними могильниками нинішнього Кабміну і разом з Парламентом створили б нову систему керування державою.

 

Сьогодні вкрай необхідно створити один або кілька центрів, які б жорстко критикували найслабші місця нинішнього Кабміну і пропонували інші шляхи розвитку та програми.

 

Безумовно, такий тіньовий, опозиційний, народний, альтернативний Кабмін, хоч як його назвіть, повинен бути створений найближчим часом. І він буде створений. Або всіма опозиційними силами в Парламенті, або об’єднанням депутатів, або окремими політичними силами, або, взагалі, за межами Парламенту.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.