У ВРУ з’явиться 2 велопарковки

16 апреля 2013, 06:23
0
730

Мені відмовили у паркуванні велосипеда на території будівлі ВРУ на вул. Грушевського, 5.

Але на моє прохання зроблять велопарковки на території будівлі на вул. Банковій, 6-8 (Комітет ВРУ з питань культури, де я працюю) та у господарському дворі адмінбудинків на вул. Садовій, 3, 3-а та Шовковичній, 4 (навпроти Парламенту, де знаходяться приміщення фракції Батьківщина, до якої я входжу).

Шкода, що я як рядовий нардеп не можу наполягти на створенні велопарковки на Грушевського, адже цей двір використовують тільки для заїзду службового АВТОтранспорту, який обслуговує керівництво ВРУ, голів комітетів і фракцій. Тому у дворі цієї будівлі облаштувати паркувальний майданчик для велосипедів немає можливості.

Залишається лише сподіватися, що рано чи пізно у ВРУ з’являться службовий ВЕЛОтранспорт, яким зможуть користуватися не лише керівники ВРУ, голови комітетів і фракцій.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.