Треба запросити Вселенського Патріарха Варфоломія та Папу Римського Франциска

10 апреля 2013, 10:29
0
1472

Звернувся до Президента України В.Януковича з проханням запросити до України на святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі Вселенського Патріарха Варфоломія та Папу Римського Франциска.

На жаль, з програми святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі-України, яку я маю, не визначається, що на святкування запрошені згадані особи. 

Відповідно до Указу Президента України В.Януковича про «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі» проведення урочистих заходів відбудеться в липні 2013 року у місті Києві.

На моє переконання, присутність на святкуванні найвпливовіших представників нинішнього релігійного світу зробить святкування цікавим для всієї планети. А також підвищить загальний статус України та сприятиме інтеграції України до європейського співтовариства.

Хоча на сьогодні ведеться широка дискусія щодо того, яку дату хрещення Київської Русі-України актуальніше святкувати: з часу хрещення Русі Аскольдом, що відбулося уже понад 1150 років, чи хрещення Володимиром – 1025 років тому, на мою думку обидві дати актуальні. 

Так вже сталося, що хрещення відбулося і тоді, і тоді. В будь-якому випадку - це великі події, адже найсильніша держава Середньовіччя – Київська Русь-Україна - приєдналася до християнських держав. Як на мене, ці події не втратили своє потужне геополітичне значення до цього часу.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.