Генпрокуратура не буде розбиратися з незаконними діями Президента

26 марта 2013, 16:01
0
1403

Генпрокуратура не захотіла розбиратися із порушенням Закону «Про Кабмін» Президентом України...

...мотивуючи це тим, що вона не має права здійснювати нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів Президентом України.

Так Генпрокуратура відповіла мені на моє звернення щодо законності Указу Президента про створення Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України.

Коли порушення законів стосується пересічного громадянина чи опозиції, то прокуратура тут як тут, а коли закон порушує Президент,  всі намагаються ухилитися від того, щоб розкритикувати очільника країни.

Ніхто в Україні не має права порушувати закон, в тому числі і Президент! Точніше сказати - особливо Президент. А факт, порушення законодавства і перевищення Президентом своїх повноважень, очевидний загалом і в даному конкретному випадку. 

Хочу зауважити, що я не проти створення відповідних міністерств, але рішення про їхнє створення, реорганізацію чи ліквідацію повинно прийматися не одноосібно Президентом, а шляхом голосування за це питання депутатами в Парламенті, що передбачено законом.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.