Вимагаю у Попова оголосити надзвичайний стан у Києві!

23 марта 2013, 13:28
0
1322

Дій!

Вимагаю задіяти техніку не лише для розчистки Межигіря і Конче Заспи, де живе керівництво держави.Вимагаю вивести на вулицю для чистки снігу міліцію, яка завжди в першиї рядах борців із громадою,  долучивши до неї військові підрозділи, які базуються в Києві, курсантів військових училищ тощо. 

Впевнений, що як тільки влада оголосить загальну мобілізацію своїх ресурсів в інтересах міста, а не маєтків можновладців, громада вийде на вулиці і допоможе владі. Якщо влада виявить хоча б бажання боротися зі снігом, впевнений,  громадські організації, безумовно, теж оголосять мобілізацію на боротьбу зі стихією. 

У нас на Оболні не ходить жодний громадський вид транспорту, включно із розрекламованими Поповим автобусами, які виявилися абсолютно нездатними рухатися засніженими вулицями.

Попов, ти не маєш права кинути киян наодинці зі стихією! Того, що сталося з Києвом  не було ні при кому з папєрєдніків нинішнього градоначальніка, включно з Льоньою-космосом, при якому транспорт, хоч і поганенько, але ходив! Дій!


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.