Дендропарк «Олександрія» «підгризли»

18 марта 2013, 09:48
0
856

У Дендрологічного парку «Олександрія» незаконно «відкусили» територію площею 0,038 га.

Таку відповідь надала Служба безпеки України на моє звернення стосовно протиправного надання у власність земельних ділянок природно-заповідного фонду на території Київської області.

Дендропарк Олександрія - одна з українських перлин та культурних здобутків наших попередників у галузі паркового мистецтва. Він був номінантом на звання «7 чудес України». Цей парк завжди конкурував зі славнозвісною «Софіївкою», яку багато у чому перевершує. Тому будь-які щонайменші намагання зруйнувати комплекс цього дендропарку є відвертим злочином проти культурної спадщини.

Знищення таких об’єктів як Дендропарк «Олександрія» стосується безпосередньо безпеки України як незалежної і культурної держави. Виходячи з цих переконань, я звернувся щодо з’ясування питання відчуження приватним суб’єктам  природно-заповідного фонду України до СБУ.

 Я вдячний, працівникам СБУ за те, що вони оперативно відреагували і виявили злочинні дії, як я і сподівався.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.