Щомісячна оренда Гостинного двору коштує, як комплексний обід у ресторані

14 марта 2013, 09:58
0
1241

Забудовник Гостинного двору платить за оренду приміщення площею 10 тис. кв. м. кошти у сумі лише близько 100 грн. на місяць.

Відповідну інформацію підтвердив голова Фонду держмайна О. Рябченко під час зустрічі із нардепами Ю.Одарченком, А.Павловським, О.Чорноволенком та мною щодо ситуації навколо Гостинного двору.

 

Вартість Гостинного двору за оцінками Фонду держмайна становить 21 тис. грн.. , що дорівнює вартості 2 кв. м. житлової площі в сусідніх будинках. А щомісячна орендна плата дорівнює сумі комплексного обіду у сусідньому ресторані. Тому ми просили очільника Фонду зробити нову експертизу та переглянути орендні ставки щодо Гостинного двору. Але голова держмайна пояснив, що змінити відповідну ситуацію майже не можливо.

 

На моє переконання йдеться про злочинну халатність держчиновників, що завдає шкоди державі в особливо великих розмірах.

 

Саме тому ми звернулися до Генеральної прокуратури України з вимогою розслідувати діяльність чиновників Фонду держмайна, як таку, що завдає шкоду Україні.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.