Рибак не може вести засідання Парламенту

12 марта 2013, 17:14
0
1891

Не виключаю можливості опозицією добровільно розблокувати Верховну Раду для призначення виборів до Київради та мера столиці.

Я не виключаю такого випадку, але за умови певних гарантій з боку провладної більшості. Якщо відбудеться короткочасне розблокування Парламенту, то лише за умови ведення засідання віце-спікером від опозиції Русланом Кошулинським. Інакше - я «проти» розблокування ВРУ.

Оскільки блокування парламенту носить політичний характер, то і його розблокування також може мати політичний характер, коли йдеться про певні речі, пов’язані з дотриманням закону і дотриманням прав київської громади провести вибори Київради і київського міського голови.

Тож має бути досягнута домовленість про те, що це короткочасне розблокування, яке проводиться в інтересах київської громади, не завдасть шкоди всій Україні і не стане інструментом знищення парламентаризму. На жаль, таким інструментом знищення парламентаризму є спікер ВРУ В. Рибак. Тому вести це компромісне засідання він не повинен.

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.