Земляні роботи у Гостинному дворі незаконні

12 марта 2013, 13:37
0
1234

Міністерство культури України відмовило забудовнику Гостинного двору у наданні дозволу на проведення земляних робіт за адресою: Контрактова площа, 4.

Про це намій лист  повідомило Міністерство культури України, відповідаючи на звернення нардепа щодо проведення земляних робіт на території Гостинного двору.

Безумовно, будь-які дії навколо Гостинного двору, з точки зору громади – незаконні. Але влада «зачистила» законодавчу базу і майже завжди знаходиться якесь виправданнями діям забудовників. В даному випадку, на нашому боці не лише справедливість, але й закон. Тому я звернувся до Генпрокуратури з вимогою відреагувати на заяву Міністерства культури та вжити належних заходів щодо припинення будь-яких земляних робіт на території Гостинного двору.

Публічне акціонерне товариство «Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство «Укрреставрація» листом від 20.12.12 №294 зверталося до Міністерства стосовно надання дозволу на проведення земляних робіт за адресою: Контрактова площа, 4, але Міністерство листом від 29.01.2013 №202/10/61-13 відмовило у наданні зазначеного дозволу на підставі відсутності у підрядної організації ліцензії на проведення робіт на пам’ятках.

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.