Над моїм авто біля Гостинного двору знову здійснили «насилля»

18 февраля 2013, 10:41
0
769

Сьогодні під час захоплення Гостинного двору, міліція замість того, щоб затримувати тих, хто напав на захисників історичної будівлі, затримала п’ятьох активістів.

Їх досі тримають під вартою, хоча міліція же взяла в них свідчення та перевірила і оформила необхідні документи.  Наразі вони перебувають у Подільському РУ ГУМВС.

Цікаво, активістів не випускають з-під варти через те, що правоохоронні органи чекають відповідної вказівки від власника Гостинного двору?

Думаю, напад відбувся саме сьогодні, тому що забудовник намагається приховати ті сліди, які залишилися від пожежі у Гостинному дворі. Адже нагадаю, цієї суботи незалежному експерту вдалося потрапити всередину будівлі і виявити там незаконну сауну із залишками п’яної гулянки. А також незаконну хімлабораторію, яка, на думку громадськості, цілком могла займатися виробництвом наркотиків.

Також під час сьогоднішнього нападу забудовники знову вдалися до «насилля» над моєю машиною. Вона їм заважала заблокувати вхід. Таким чином, вони вкотре порушили Закон «Про статус народного депутата», відповідно до якого мій автомобіль, як власність недоторканого депутата, теж є недоторканим. Але оскільки я в опозиції, то влада охороняє забудовника, а не закон, який має захищати мої права.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.