Гостинний двір від активістів охороняють самозванці?

16 февраля 2013, 11:18
0
608

Люди, які охороняють Гостинний двір від активістів, не мають документів, які б дозволяли їм здійснювати відповідну діяльність.

На беджах, що прикріплені до їхнього одягу немає фото та імен, що є порушенням закону. На наше прохання показати нам посвідчення, які б засвідчили їхні повноваження, начальник караулу відповів, що він стажер і посвідчення немає. Присутня міліція відмовилася перевірити документи охоронців.

Я зателефонував на «102» зі скаргою на те, що невідомі, які вдають із себе охорону Гостинного двору, не пускають незалежного експерта перевірити приміщення історичної будівлі , де сталася пожежа.

Зрештою, я таки зміг провести експерта через інший вхід  до одного з приміщень, де зайнявся вогонь.  А охоронники після виклику «102» несподівано перестали  чинити перешкоди. Міліція зараз збирає покази і , сподіваюся, охоронна фірма «Спарта» (якщо це вона), буде покарана за порушення закону. Також сподіваюся, що експерт, який, доречи, розслідував серед іншого і вибухи в Дніпропетровську, встановить справжню причину пожежі.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.