Верховна Рада забарикадувалась снігом (Фото)

7 февраля 2013, 12:35
0
2356

Попов не прибирає сніг, адже він йому потрібен для влаштування барикад.

Яскравим тому прикладом є снігова фортеця навколо будівлі Парламенту зі сторони Маріїнського палацу, де металевий паркан було зрізано опозицією в перший день засідання нової Верховної Ради. Поза всяким сумнівом, ця вражаюча оборонна конструкція виникла не випадково, вона покликана захистити обранців народу від самого народу. 

 

Упродовж останніх місяців громада і депутати, я в тому числі, наполегливо вимагають від голови КМДА О.Попова розчистити вулиці Києва від снігових заметів. Натомість ми вислуховуємо від нього жалюгідні виправдання щодо відсутності бюджету та необхідних ресурсів. Підозрюю, справжньою причиною відсутності дій щодо прибирання снігу є те, що владі він потрібен для будівництва «парканів», барикад та перепон, щоб стримати в певних випадках киян.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.