Львів’яни мають бойкотувати пивоварню на Площі Ринок

31 января 2013, 15:40
0
1920

Мешканці Львова звернулися до мене з проханням зупинити будівництво пивоварні у дворах будинків Площа Ринок, 15, 16, 17, що знаходяться в історичному центі міста Львова, який захищений ЮНЕСКО.

Весь історичний центр Львова,  в тому числі і двори, знаходяться під захистом ЮНЕСКО. Тому спроби будувати об’єкти на охоронюваній території є злочинами проти рідного міста та його культурної спадщини. Сподіваюся, львів’яни не лише підтримають активістів у захисті культурного середовища, але й влаштуються справжній бойкот тим, хто пивом вдарив по культурі.

Мешканці зазначених будинків запевняють, що згадане будівництво ведеться незаконно: забудовник не має відповідних дозвільних документів від міської влади, власники сусідніх будинків згоди на будівництво не надавали.

Крім того, мешканці стурбовані тим, що якщо будівництво не припинити зараз, то експлуатація ресторану призведе до додаткового навантаження на будинки: встановлення додаткових витяжок, вентиляцій, скупчення сміття. Конструкція будівництва вже зараз перекриває під’їзд до сусідніх будинків. Це порушує права мешканців, техніку безпеки та створює дискомфорт.

Львівська міська рада та профільні підрозділи, які відповідають за збереження пам’яток, повинні заборонити самовільне будівництво, що ведеться просто навпроти міськради, на території Площі Ринок, яка знаходиться під охороною ЮНЕСКО та має статус пам’ятки архітектури.

Тому я звернувся до міського голови міста Львова з вимогою вжити заходів щодо припинення вказаного будівництва та зобов’язати забудовника знести встановлені конструкції і відновити можливість проїзду до будинків 15, 16, 17 по Площі Ринок для нормального функціонування та забезпечення житлових прав мешканців. А також до Генпрокуратури з проханням вжити заходів прокурорського реагування щодо проведення будівельних робіт в історичному центрі міста без відповідних на це дозволів.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.