Башту №4 Київської фортеці планують знищити візуально

10 января 2013, 10:12
0
442

Оприлюднені у ЗМІ фото майбутньої будівлі біля пам’ятки - це медійна провокація, яка повинна вкотре звернути увагу громадськості на занедбаний об’єкт.

У ЗМІ оприлюднили проект будівництва 26-поверхівкі з фасадом із скла і каменю, яке вестиметься впритул до башти №4 музею «Київська фортеця». Згідно з ним, двоповерхова вежа з внутрішнім двориком, яка довгий час перебувала у занедбаному стані, накривається скляним куполом. А впритул до неї будується хмарочос.

Я переконаний, що будівництво на вул. Старонаводницькій, 2 не можливе, адже воно суперечить законодавству.

Існує поняття охоронної зони пам’ятки, яка захищає її і від фізичного, і від візуального руйнування. Всі ті проекти, які з’явилися в Інтернеті очевидно нищать башту візуально і завдають їй шкоди. Зважаючи на це, поза всяким сумнівом, будь-яке будівництво біля на неї, чи над нею незаконне.

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.