Міліція затримала активістів, що протестували проти будівництва в їхньому дворі

8 января 2013, 18:24
0
1020

За словами очевидців та учасників подій міліція затримала двох чи трьох осіб.

На перетині вул. Юності та вул. Космічної Дніпровського району було розпочате незаконне будівництво. На сьогодні гори виритого піску сягають 7-10 метрів. Біля будівництва відсутні інформаційні покажчики щодо характеру, призначення, строки виконання та замовника робіт. Охорона даного об’єкту ніякої інформації не надає. Громадські слухання жителів прилеглих будинків не проводились.

Проти згаданого будівництва жителями навколишніх будинків було проведено кілька акцій протесту. Вперше за цей час, забудовник обіцяв особисто прийти на зустріч з обуреними жителями. 

Як переказали мені мешканці навколишніх будинків, забудовник призначив їм зустріч нібито для того, щоб показати всі необхідні дозволи на згадане будівництво. Натомість, не забудовник чекав громаду, а підрозділ міліції. 

Відтак, замість обговорення проблеми, виник черговий конфлікт, результатом якого стало затримання кількох активістів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.