Пропоную Київраді кадрові зміни

20 декабря 2012, 14:33
0
615

Я залишаюся працювати в Громадській гуманітарній раді Києва, у Містобудівній раді та в комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків КМДА.

На голову комісії Київради з питань культури та туризму я особисто та фракція «БЮТ-Батьківщина» у Київраді рекомендуємо кандидатуру Дмитра Нікульшина члена фракції БЮТ-Батьківщина.

Крім того, пропоную кандидатури на посаду голів тимчасових комісій, які він очолював. На голову Тимчасової контрольної комісії Київради щодо перевірки діяльності Київського зоологічного парку, рекомендую кандидатуру Олексія Давиденка, члена фракції «Удар». А на голову тимчасової контрольної комісії з вивчення питання щодо забудови Паркової алеї іншого ударівця  - Анатолія Коваленка.

На посаду представника Київради у Верховній Раді України - кандидатуру екс-депутата Київради, який переміг в 222-му мажоритарному окрузі Києва, а тепер народного депутата Дмитра Андрієвського (фракція «Батьківщина» у ВРУ).

На мою думку, ці люди послідовно відстоюють інтереси киян кожен у своїй галузі. Сподіваюся, їхні зусилля, за умови підтримки Київради, принесуть не мало користі київській громаді.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.