У Києві з’являться нові вулиці з назвами місяців року

14 ноября 2012, 10:39
0
1314

У Голосіївському районі Києва з’явиться чотири нових вулиць: вул. Січнева, вул. Квітнева, вул. Липнева та вул. Серпнева.

Комісія Київради з питань культури та туризму одностайно підтримала це питання, хоча запропоновані назви вулиць, як на мене, є наївними. Адже в історії України існує багато достойних людей та подій, іменем яких можна було б назвати вулиці.

Але оскільки в даному випадку не йдеться про найменування великих вулиць, де моя особиста позиція щодо назви була б принциповою, то комісія погодила той варіант, що був запропонований.

Я не засуджую такий вибір ініціаторів назв вулиць, оскільки розумією, що вони намагаються уникнути конфлікту з владою, яка далека від історії та культури. Адже очевидним є той факт, що погодження Київрадою швидко проходять такі неконфліктні назви, натомість більшістю Київради дуже погано голосуються назви вулиці більш патріотичного змісту.

Зазначене питання вже погодила комісія з питань найменувань та пам’ятних знаків КМДА, тому проект рішення невдовзі буде внесений до порядку денного найближчої сесії Київради.

Вул. Січнева пролягає від вул. Метрологічної до території державного заповідного господарства «Феофанія». А вул. Квітнева, вул. Липнева та вул. Серпнева -  від вул. Січневої до території державного заповідного господарства «Феофанія».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.