Хто керуватиме Києвом після майбутніх столичних виборів?

7 ноября 2012, 08:22
0
878

Усе частіше мене питають про вибори київської влади.... Мій рецепт простий...

Мер і 60 депутатів обиратимуться по мажоритарці. Якщо мера оцінити в 10 депутатів, то це 70 умовних балів. Якщо скласти округлені рейтинги трьох опозиційних сил - Батьківщини, Удару і Свободи - це теж 70 балів (30+25+15). Право на посаду мера має Батьківщина, якщо батьківщина відмовиться, то УДАР, аякщо і УДАР відмовиться, то - Свобода.
Якщо не буде змінено Закон про Столицю і мер не виконуватиме господарсько-комунальних функцій, а лише політично-ідеологічні чи представницькі, то таою ідеальною пропозицією на мера від Батьківщини міг би стати відомий захісник Києва від Черновецького @Микола Томенко (саме він очолював парламентську комісію, яка викрила махінації Льоні-Космоса) ... А Якщо Закон змінять (хоча навряд чи) і мер буде займатися дорогами і трубами, то можна розглянути кандидатуру недавнього переможця виборів до ВРУ у Києві Володимира Бондаренка, але тоды в його окрузы треба буде проводити перевибори....
Якщо мер буде від Батьківщини, то по мажоритарці у Батьківщини буде право на 20 округів, у УДАРА - 25, у Свободи - 15. Впевнинй, що наші кандидати, які йтимуть одночасно з тьома опозиційними брендами на прапорах, переможуть!
Щодо партійної частини, то там, певно будуть і регіонали, і комуністи загальним числом з 10.
Чудова була б ситуація!!!
Я вже щзараз думаю над тим, хто був би в новому скликанні делегований до Київради, шоб очолити комісію з питань культури. Це має бути боєць по духу і людина близька до мистецтва, яка вже зарекомедувала себе в битвах - приміром Igor Lutsenko чи хтось з юристів, що відстоюють культуру в судах Олександр Дядюк чи Олег Король, а можливо двигун захисту магазина "Сяйво" Косянтин Клімашенко чи екс-директор Київської Фортеці Вячеслав Кулінич? Але тут питання не лише до мене, а й до політичних партій, які взяли б таку людину під своє крило...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.