Чи з’явиться на Оболоні новий сквер?

5 октября 2012, 13:55
0
603

Мешканці Оболонського району пропонують створити сквер на прилеглій території в 5-му мікрорайоні, щоб вберегти зелену зону від забудови.

Киян цілком виправдано лякає новий Генплан, в якому передбачено вдвічі збільшити кількість житла не розширюючи межі Києва. Зрозуміло, що таке житло будуватимуть за рахунок ущемлення забудови, тобто в наших з вами дворах. В даному випадку створення такого скверу дасть змогу запобігти будівництву.

В зазначеному мікрорайоні немає жодного місця відпочинку (найближча зона відпочинку - Оболонська набережна, до якої йти щонайменше 25-30 хв.).

Тому у мешканців 5-ого мікрорайону Оболоні виникла ідея облаштувати на прилеглій території сквер з зеленими насадженнями, клумбами, відновленими доріжками замість існуючих дірявих, де б діти та дорослі могли кататися на роликах та велосипедах тощо.

Я звернувся до ГУ містобудування та архітектури з проханням надати висновки про можливість створення скверу на цьому місці. Якщо влада тишком-нишком не продала цю землю, то проблем з облаштування скверу не буде.

Сквер планується облаштувати між будинками за адресою: вул. Малиновського, 7А, вул. Малиновського, 3 А, вул. Малиновського, 3 Б, просп. Оболонський, 9 Б,  просп. Оболонський, 9 А,  просп. Оболонський, 9,  просп. Оболонський, 7 Б,  просп. Оболонський, 7 Г.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.