Беззаконня

28 сентября 2012, 16:59
0
1138

Без будь-яких пояснень, порушуючи закон та Конституцію, Юлію Володимирівну знову  позбавили права на щомісячні побачення

Без будь-яких пояснень, порушуючи закон та Конституцію, Юлію Володимирівну знову  позбавили права на щомісячні побачення.
 
Ані прокуратура ані пенітенціарна служба, ані керівництво колонії не змогли пояснити на яких підставах вони відмовляють Юлії Тимошенко у праві на зустріч зі мною, Ярсенієм Яценюком та Григорієм Немирею.

Тюремники та прокурори лише мовчки піднімали пальці вгору, демонструючи що всі рішення приймаються не тут, а в Адміністрації президента на Банковій.

Під час нашої спроби пройти до Юлії Володимирівни серед її охоронців  розпочались паніка та суєта, що дозволило зняти на відео, як Юля бореться з  порушниками закону.

Це відео скоро побачать всі патріоти, які не бачили Юлю ще з минулого року.

Свавілля,  політичні репресії та агресія влади не зупинять Батьківщину! Україна та Юля будуть вільними! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.