Забудовники наступають на заповідну Лису гору (Фото)

20 сентября 2012, 09:40
0
876
Забудовники наступають на заповідну Лису гору (Фото)

Ділянка розчищається за допомогою екскаватора.

Я звернувся до Прокуратури м. Києва та Київської екологічної прокуратури з проханням з’ясувати на підставі чого ведеться вирубка лісу на околицях Лисої гори поблизу Лисогірського спуску, вул. Червонопрапорна, 28а.

Наступ на Київ йде всюди, на кожному клаптику. І поки кияни воюють з найбільшими злочинами, наприклад навколо Гостинного двору, влада тихо почала нищити Лису гору.

Ділянка розчищається за допомогою екскаватора. Обабіч Лисогорського спуску відхопили приблизно 1,5-2 га землі. Дерева викорчувані, за словами очевидців, це здебільшого старі дуби та граби. Зі сторони дороги на згаданій ділянці встановлено будівельний паркан та працює важка техніка. Таблички щодо відомостей про заплановане будівництво відсутня.Я вимагаю від прокуратури з’ясувати хто і на яких підставах розпочав підготовку до будівельних робіт на заповідній території. Чи видавалася відповідні дозволи, якщо так, то ким і на яких підставах.

Як відомо, урочище «Лиса Гора» відноситься до природно-заповідного фонду України (Регіональний ландшафтний парк «Лиса Гора»). Крім того, саме тут знаходиться найбільша частина Київської фортеці – Лисогірський форт.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.