Конституція тимчасово не працює

11 августа 2012, 12:34
0
1495

Сьогодні ми ще раз переконались, що в Україні відсутнє правосуддя

Завершився розгляд нашої скарги на антиконституційні діі ЦВК в апеляційному адміністративному суді Києва. Сьогодні ми ще раз переконались, що в Україні відсутнє правосуддя.

Відповідно до Конституції України ЦВК зобов'язане було зареєструвати Юлію Тимошенко та Юрія Луценка у виборчому списку Об'єднаної опозиції "Батьківщина". Але наш позов щодо незаконної відмови ЦВК залишили без задоволення.  Суддя так нервував, зачитуючи рішення, написане на Банковій, що,мабуть, сам не розумів, що читає.  

Всі ці антиконституційні рішення є свідченням панічного страху, який відчуває влада перед Юлією Тимошенко, Юрієм Луценко та Об'єднаною опозицією "Батьківщина".  Але всі  їх спроби зупинити нас або не допустити наших лідерів до виборів, все одно наближають нашу перемогу та роблять їх поразку незворотньою!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.