Забери у ПР і віддай дітям

17 февраля 2012, 13:05
0
824

Сьогодні передали дитячій лікарні "Охмадит"  3 млн 600 грн

Сьогодні Україна опинилась у дивному становищі. У держави вистачає грошей на золоті унітази для  тих, хто обіцяв дбати про людей та невпинно, без вихідних покращувати їх життя. А що лишається іншим громадянам, тим хто вже не чекає виконання обіцяного? Їм, доведеним цією владою до жебракування,  не тільки не вистачає  на предмети побуту, далекого від розкошів, а й навіть на "безкоштовне" лікування своїх дітей. 
Антикорупційна операція, проведена Романом Забзалюком в парламенті довела наскільки брудними шляхами формувалась  та підримувалась пропрезидентська більшість. 
Сьогодні депутати нашої фракції передали дитячій лікарні "Охмадит"  отримані під час цієї операції 3 млн 600 грн. (450 тис у.о.)  на лікування онкохворих діточок. 
Це було зроблено своєчасно, тому що за добу олігархи з уряду припинили фінансування ліків для важкохворих дітей, практично вбиваючи цим маленьких громадян України.
Розумію, що це крапля в морі. Але крапля камінь точить. Сподіваюсь, гроші, передані сьогодні нашими депутатами до дитячій лікарні, допоможуть врятувати не одне дитяче життя. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.