Ця влада і здоровий глузд-несумісні речі

8 февраля 2012, 12:29
0
1350

Влада продовжує демонстративно ігнорувати всі вимоги цивілізованого суспільства

Влада продовжує демонстративно ігнорувати всі вимоги цивілізованого суспільства. Про те що їм відверто начхати на  прийняту резолюцію ПАРЄ, однією із вимог якої було термінове переведення в Україні кримінального законодавства, зокрема364,365 статей до європейських стандартів та припинення політичних репресій і звільнення політв'язнів, говорить їх сьогоднішнє голосування. 

Відмовившись голосувати за закони, які забезпечували реалізацію цієї вимоги, влада продемонструвала, що ніяких висновків від зустрічей, переговорів, вимог повідних політиків світу, вони не зробили і продовжують розглядати Україну, як свого заручника, якого збираються тягнути разом із собою в прірву міжнародної ізоляції та відповідних санкцій. Сьогоднішнє голосування - це ще один доказ того, що ця влада і здоровий глузд - несумісні речі.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.