Викриття

8 февраля 2012, 12:01
0
1220

Забзалюк, ризикуючи життям викрив обличчя цієї влади

Завершилась прес-конференція народного депутата України Романа Забзалюка. Запрошені Адміністрацією президента ЗМІ сподівались  на чергове викриття партії "Батьківщина" і нашого лідера Юлії Тимошенко. Але вийшло все навпаки, Забзалюк викрив масштабну корупцію та продажність депутатів у ВРУ, організовану чинною владою та правлячою партією, а також брудні кримінальні схеми, підготовки Партії регіонів та їх господарів до масштабної фальсифікації виборів.
Роман виконав свій патріотичний обов'язок та, ризикуючи, викрив та показав обличчя та форми існування цієї влади: підкуп, брехня та шантаж. 
Безумовно, поки вони контролюють силові структури, прокуратуру, ніхто кримінальні справи щодо тотальної корупції влади, відкривати не буде, але будьте певні, ці справи не згорять. Сьогодні забито ще один цвях в труну тоталітаризму.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.