Вулиця Червоноармійська в Києві нарешті офіційно зникне

2 ноября 2011, 14:10
0
2929

На сесію Київради 10 листопада 2011 року з метою повернення окремим вулицям міста Києва історичних назв, нарешті, винесене питання щодо перейменування вул. Червоноармійської у вул. Велику Васильківськ

Нарешті, цій вулиці буде повернута історична назва, чого давно добивались кияни, для більшості яких ця вулиця вже давно є вул. Великою Васильківською. Питання  тривалий час як пройшло погодження у всіх профільних комісіях Київради і  КМДА, але на сесію Київради виноситься з великим запізненням.

Згадана вулиця знаходиться в безпосередній близькості до НСК «Олімпійський», де за рік буде безліч туристів. Тому нинішня її назва, що нагадує про період Жовтневої революції та Громадянської війни, абсолютно не доречна.

Нагадаю, вулиця Червоноармійська виникла у першій третині XIX ст. на давньому шляху до м. Василькова і мала назву вулиця Велика Васильківська. З 1919 року має назву «вул. Червоноармійська».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.