Прокуратура може подати на Віталія Клічка в суд за перевищення повноважень

16 октября 2011, 16:00
0
2356

ПР придумала як позбавитись потенційно ймовірного наступного мера Києва - Віталія Клічка.

Влада руками слухняних медіа і політологів "розводить" Клічка на роль лідера опозиції. Чим би дитя, мовляв, не тішилось, аби на посаду мера Києва не претендувало і ПР у Києві не заважало. Сподіваюсь, це не підкріплено якимось супер компроматом особисто проти Віталія, який змусить його "здати" Попову Київ.

На останній сесії Київради я сказав Віталію: Я не вважаю тебе ідеальним мером, але з тих, хто оголосив себе претендентом на цю посаду, ти - найкращий. Я палкий прихильник одного опонента Попову, а не цілої групи опозиційних кандидатів, що ділитимуть голоси непродажних киян. Якщо вибір стоятиме Попов чи Клічко - я однозначно за Клічка.

На жаль, ходять плітки, що влада тисне (в тому числі юридично) на Віталія, щоб він відмовився йти на мера, або на напружувався, якщо піде... А як наша влада вміє використовувати суди, ми бачили... 

Уявляю собі: Прокуратура подає позив проти Клічка, що він переміг Хея, перевищивши повноваження.... От тобі, друже, і сім років...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.