ТИМОШЕНКО І ОТРУТА

24 августа 2011, 07:29
0
1245

Влада так і не погодилась на незалежний аналіз крові, а висновки про її стан здоров'я комісія МОЗ зробила лише за візуальними спостереженнями.


Що має зробити влада, якщо її підозрюють в отруєнні лідера опозиції. якщо влада не труїла, або не причетна до отруєння? Терміново дозволити обстеження. ПР знає, що можна залучати іноземних спеціалістів, тощо... Але влада не хоче спростувати підозри. Чому?

Дивно, що коли владу підозрюють в отруєнні лідера опозиції вона  наполягає на тому, що цей аналіз мають робити тільки представники влади. Невже вони не розуміють, що це виглдає підозріло? Що вони намагаються сховати?

Вже пройшло 5 діб, як були обнародувані підозри. За цей час,кщо отруєння припинили, кров вже втратила б деякі показники, що могли б бути першого дня, але і за таких умов влада тягне... Скільки днів треба їм чекати, щоб аналіз не показав отруєння?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.