Те що відбувається з Щекавицею – це лише початок її знищення

1 июля 2011, 16:44
0
1869

Хоривиця, Щекавиця і Києва гора для Києва - це, як три слони для древніх на яких тримався світ . Знищивши одну з них, ми фактично позбавляємось Києва в тому розумінні, яке мали давні кияни.

Незважаючи на протести екологів, істориків і громадськості 29 і 30 червня екскаватори та інша техніка продовжили розривати історичну гору Щекавицю.  

Сьогодні, 1 липня відбулася акція протесту проти незаконного руйнування забудовниками гори Щекавиці.

Якщо не вжити термінових заходів, то Щекавиця буде повністю знищена.

Зверніть увагу: сьогодні над ділянкою забудови, де знищується Щекавиця, гора нависає прямовідвісною стіною в кілька десятків метрів. Нищення гори не достатньо просто припинити, бо в такому випадку гора сама обвалюватиметься. Отже, для того, щоб почати будівельні роботи треба побудувати підпірну стіну , яка коштуватиме кілька мільйонів доларів. Можна піти іншим шляхом -  донищити гору.  Як думаєте, який шлях обере забуловник?

Жоден  забудовник не візьметься за таку дорогу річ, як потужна підпірна стіна висотою кілька десятків метрів, але й не зможе без неї щось будувати, оскільки над будівлею нависатиме небезпека.

Висновок один – гору і далі підкопуватимуть і чекатимуть, поки гора не перетвориться на похилий схил.

А оскільки самої гори залишився лише п’ятачок, можна сміливо говорити , що, якщо влада терміново не втрутиться, Щекавицю ми втратимо назавжди.

У зв’язку із цими обставинами я звернувся до голови КМДА О.Попова і в Прокуратуру м.Києва з вимогою перевірити чи мають руйнівники Щекавиці необхідні документи. А також з вимогою вжити належні заходи щодо ліквідації наслідків акту вандалізму, який виявляється в знищенні однієї з святинь Києва - гори Щекавиця.  

Хоривиця, Щекавиця і Києва гора для Києва - це, як три слони для древніх на яких тримався світ . Знищивши одну з них, ми фактично позбавляємось Києва в тому розумінні, яке мали давні кияни.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.