Кабмін намагається узаконити дії Президента заднім числом

9 февраля 2013, 04:00
0
1626

Необхідно створити тимчасову слідчу комісію щодо порушення Президентом Закону України «Про Кабінет міністрів України».

У Парламенті зареєстровано законопроект № 1207 від 08.01.2013 «Про Кабінет Міністрів України» (щодо врегулювання питання організації діяльності роботи Уряду), ініціатором якого є Прем’єр-міністр М. Азаров.

Як пояснює ініціатор законопроекту: у зв’язку з рішенням Президента України щодо введення посад віце-прем’єр-міністрів, які не очолюють міністерства, та Міністра Кабінету Міністрів України, виникла необхідність внесення змін до Закону України «Про Кабінет Міністрів України».

Зазначений законопроект є фактичним визнанням того, що дії Президента є незаконними, і їх тепер намагаються узаконити заднім числом. Янукович вже порушив закон, а Кабмін намагається прикрити ці порушення та виправдати його дії. Це справжня ганьба для Президента. Адже хто-хто, а гарант повинен діяти суворо в законодавчому колі, а не роздувати штат міністрів, витрачаючи бюджетні гроші на зарплати «своїм» людям. Схоже, у В. Януковича не залишилося аргументів для власної команди, ніж посади, яких треба все більше і більше.

Я переконаний, що опозиція повинна виявити принциповість та наполягати на створенні спеціальної слідчої комісії для виявлення порушення норм чинного законодавства Президентом України В. Януковичем.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.