Попов приготував для культури "троянського коня"

29 ноября 2011, 15:35
0
3120

Скандально відомий подарунок місту – будівля біля метро «Театральна» на вул. Б. Хмельницького, 7 – вже оформили у проект рішення Київради як дар громаді міста Києва.

Відповідний проект рішення винесений на розгляд депутатів на найближчу сесію Київради (1 грудня 2011 року).

Проект рішення не пройшов процедуру регламенту – не надійшов на розгляд комісії Київради з питань культури та туризму як профільної.

Люди далекі від знання ситуації навколо Музею історії Києва та скандальної забудови на Театральній можуть порадіти від такого рішення, але насправді, цей подарунковий кінь виявився Троянським.

Бажання КМДА та дружніх їй забудовників розмістити Музей історії Києва у «потенційно високонебезпечній» будівлі, як писав про неї О. Попов у листі до М. Азарова, не безневинна безглуздість, це злочин, це відверта злочинна неповага до історії міста, до музейництва і до громади, яка активно боролась проти незаконно збудованого торгового центру над касовим залом станції метро Театральна. 

Сподіваюсь, що, враховуючи недотримання регламенту і злочинність самої ідеї, депутати не підтримають це рішення на сесії Київради.


Нагадаю, створена за вказівкою Прем'єр-міністра України М.Азарова комісія щодо здійснення всебічної перевірки відповідності спорудження скандальних об'єктів в Києві визнала будівлю на вул. Б.Хмельницького, 7 (скандальна забудова, в якій КМДА планує розташувати Музей історії Києва) потенційно високонебезпечною. Також комісія, відзначила відсутність погодження проекту з органами культурної спадщини, виявила безліч порушень норм будівництва та запропонувала демонтувати цю будівлю з відновленням скверу та комплексним благоустроєм території за кошти забудовника.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.