Майдан Свободи

22 ноября 2011, 09:36
0
1736

Пройшло сім років...

Пройшло 7 років з того моменту, коли майже вся країна об‘єдналась. Пам‘ятаєте,як навіть звезені зі Сходу «прибічники» ПР  на голубу партійну символіку одягали помаранчеві дощовики та тримали жовто-блакитні  прапори?

Сім років тому після першого туру президентських виборів в Україні, ніхто не вірив, що буде революція. Більше того, лише за декілька днів до 22 листопада соціологія засвідчувала, що протестні настрої українців наближаються до нуля.

Але за декілька днів усе змінилось. Люди відчули себе не просто українцями, а громадянами, які здатні захистити себе та свої родини. які мають право не тільки спитати у влади: куди та навіщо ми йдемо, вони мають право спитати з влади.

Тоді, в 2004, люди відчули та зрозуміли, що означає свобода. Що в демократичному суспільстві свобода – це в першу чергу право вибору.

Тоді як і зараз люди надто довго терпіли, але за одну мить ситуація кардинально змінилась. Мільйони терплячих та розгублених перетворились на рішучих та сміливих. Так було тоді, так буде і зараз.

Свобода – це наше право, це наш вибір. І тим, хто хоче позбавити нас свободи потрібно пам'ятати, що другого шансу, на перевиховання, який вони отримали в 2004 році, в них уже не буде.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.