Черги під Податковими вже є. Тепер будуть черги до психіатрів?

18 марта 2011, 18:26
Украинский политтехнолог
0
2367

Перші нововведення нового прес-секретаря Президента?

Заступник директора Департаменту Управління державної охорони Олег ГЕРАСИК нагадав, що на заходах за участю керівництва держави часто перебуває значна кількість людей, серед яких потенційно можуть знаходитись особи з психічними розладами, особи, які мають наміри здійснення терористичного акту або інших протиправних дій.

У зв’язку з цим виконання функціональних обов’язків співробітниками УДО під час здійснення охоронних заходів передбачає введення певних обмежень, передбачених законами і які є обов’язковими до виконання для всіх категорій громадян включно із журналістами. «Представники ЗМІ не є привілейованою частиною суспільства і у цьому випадку на них також розповсюджується дія цих законів».


Тобто, «во ізбєжаніє» журналістові краще мати два бейджики на видному місці: з лого ЗМІ та прізвищем праворуч, і з лого відповідного закладу, прізвищем і великою печаткою – ліворуч. Щоб переляканий працівник УДО одразу бачив – принаймні, перед ним не псих.

Хоча варто ще й здавати ПЦР на сказ – і так само вішати помітний бейджик «Не скажений». Себто, може кусати без тяжких епідемічних наслідків.

А от де взяти завізований бейджик «Не терорист» і хто шльопне печатку «Не замислює нічого протиправного»?..


А може повірять на слово – себто, на бейдж?.. 

І кожен пристойний журналіст йтиме на пресуху як на амбразуру солдат Матросов: обвішаний вздовж і впоперек кулеметними стрічками бейджів із щирими запевненнями та найкращими побажаннями: «Поважаю УДО!», «УДО – товариш. друг і брат журналіста!», «Не терорист – зуб даю!»...

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: журналісти,прес-секретар,УДО,Герасик,бейдж
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.