Нам вибирати, куди йти

13 апреля 2011, 11:59
0
1887

Чому керівництво України постійно ставить під сумнів наш європейський вибір? Тому що європейський вибір, європейські стандарти – це не тільки можливість безвізового перетину кордону.

Це, перш за все, повага до чужої власності, забезпечення рівними правами всіх громадян, відсутність поділу на «свій» та «чужий», чесна та відповідальна судова система.  І це  лише найменші  вимоги до «європейськості».  Думаю, всі розуміють, щоб рухатись вперед і розвиватись потрібно впроваджувати саме ці  цінності. А з цим в Україні серйозні проблеми. Тому і йде постійний пошук вчорашнього дня. Зокрема, анонсований  останнім часом вступ до Митного союзу. Але що дасть кожному громадянину України це особисто? Дешевшу «Оку» і дорожчу «Шкоду»? Притоки  інвестицій  із Чукотки? Дешевий газ? Але ця «дешевшість» не триватиме довго, тому що Росія вже заявила про свої наміри зрівняти ціни на газ на  внутрішньому та зовнішньому ринках.  Та й, в будь-якому разі, потрібно пам‘ятати, що тема Союзу в нас вже була. І всі ми знаємо, чим це завершилось.
Нам вибирати, куди йти, та на яких цінностях будувати свою країну.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.