С Києві може бути справжне сафарі. Що з цього приводу думає громада?

21 апреля 2011, 09:47
0
1433

Ідея обговорюється... чи реалізується - побачимо!

Сьогодні я з головним архітектором С. Целовальником обговорив питання розвитку сфери культури і відпочинку в контексті нового Генплану і проблем з зоопарком.

Ми дійшли восновку, що у Києві треба будувати щось схоже на природний парк, де тварини перебуватимуть в умовах близьких до реальних. Як на сафарі, але з врахуванням спеціфіки міста. Там міг би бути розплідник, наукова база, тощо... А в зоопарку знаходились би екзотичні та невеликі тварини, до того ж там можна посилити сферу розваг - майданчики, атракціони. Ну, і ботанічну складову - висадити різноманітніші дерева... Окрім того, там міг би бути пізнавальний центр, де проводились би своєрідні уроки і демонструвались тематичні фільми.

С. Целовальник повідомив, що таким парком міг би стати фрагмент території ВДНГ, де є підходящих понад 300 га. Якщо "оживе" сама виставка і з`явиться поруч парк - це буде чудово. До того ж, там має бути скоро метро...

Поки що це лише ідея, але ми спробуємо внести це до Генплану... Але, зрозуміло, перед тим потрібно провести широке обговорення громадою. Вважаю, що текст уже і є початком вивчення громадської думки. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.